%95 daha uygunL'Oréal ParisDudak Parlatıcı CR Glow Paradise 191359,95 TLDior
Rouge Refillable Lipstick
Ton: actrice satin198 ton · her tonun fiyatı ayrı
dior natural2.599 TL
dior natural2.260 TL
nude look2.710 TL
nude look velvet5.999 TL
nude look velvet4.399,56 TL
magnetic nude2.710 TL
ultra night424,91 TL
iconic rose2.710 TL
1222.710 TL
miss satin899,91 TL
ultimate pink elsbeauty6.985 TL
nude pulse2.710 TL
nude touch velours5.113,71 TL
forever dream1.952 TL
nude touch velvet4.990 TL
passionate beige2.710 TL
2172.710 TL
beige couture velvet6.855 TL
chic matte712,41 TL
frou frou velvet5.999 TL
coral d sire2.710 TL
vibrant nude949,91 TL
crush matte478,42 TL
osee satin6.855 TL
actrice satin6.985 TL
miss crush1.125 TL
3004.254,30 TL
3132.825 TL
grand bal2.599 TL
famous rose2.710 TL
dazzling rose2.710 TL
auburn mystery2.710 TL
pink show2.710 TL
souffle de rose6.899 TL
impulsive matte899,91 TL
miss satin899,91 TL
nude ultra2.710 TL
mauve d vibe2.710 TL
3904.289,67 TL
nude line velvet6.455 TL
nude line velvet4.990 TL
4132.825 TL
rosewood glam2.710 TL
hynotic matte712,41 TL
4254.851 TL
wild rosewood4.289,67 TL
rose blues velvet5.999 TL
promenade satin6.899 TL
ultra trouble424,91 TL
4582.710 TL
4583.039,05 TL
red on stage2.710 TL
miss509,91 TL
47—
versatile coral899,91 TL
mysterious calypso899,91 TL
ultra lust899,91 TL
4964.289,67 TL
sensual velvet6.455 TL
sensual velvet4.399,56 TL
ultra rush899,91 TL
tempting tangerine899,91 TL
5504.851 TL
5582.710 TL
rose899,91 TL
versatile satin549,90 TL
lively matte1.350 TL
virevolte velvet6.855 TL
spicy sweet899,91 TL
dressed to kill899,91 TL
matte899,91 TL
verone velvet5.999 TL
mysterious matte899,91 TL
mitzah velvet4.399,56 TL
mitzah velvet4.990 TL
forever famous2.440 TL
ecstase549,90 TL
forever sublime2.440 TL
ultra spice1.599,20 TL
sydney4.399,56 TL
sydney satin6.855 TL
dream434,92 TL
extreme matte899,91 TL
rose blues5.323,34 TL
pulsing red899,91 TL
fleur bleue424,91 TL
rendezvous satin5.999 TL
bliss434,92 TL
bliss899,91 TL
acrobat4.399,20 TL
7204.399,56 TL
icone5.113,71 TL
spectacular icone4.399,20 TL
forever icone2.440 TL
icone satin5.999 TL
forever star2.440 TL
rouge zinnia5.121 TL
rouge zinnia satin4.990 TL
flame5.059,08 TL
d light499,90 TL
rock n metal899,91 TL
ultra daring899,91 TL
760499,90 TL
rouge gipsy velvet6.999 TL
rouge gipsy velvet4.399,56 TL
rose harpers608,92 TL
7686.065 TL
radiant matte478,42 TL
radiant matte521,92 TL
radiant velvet6.455 TL
radiant velvet4.990 TL
classic rosewood velvet6.899 TL
promenade satin4.399,56 TL
ultra me435,79 TL
7844.399,56 TL
rouge rose velvet6.999 TL
exuberant matte467,41 TL
superstitious207,42 TL
savage matte549,90 TL
red smile satin6.855 TL
red smile satin4.399,56 TL
caress722,41 TL
forever unique2.440 TL
tag it1.125 TL
dressed to matte899,91 TL
forever radiant2.440 TL
whisper749,90 TL
plaza679,91 TL
sensual899,91 TL
flirt499,90 TL
bold in red2.710 TL
forever charm2.440 TL
hectic matte478,42 TL
romantic424,91 TL
together velvet5.999 TL
together velvet4.399,56 TL
charm434,92 TL
hectic purple899,91 TL
ultra poison434,92 TL
strong red velvet6.455 TL
strong red velvet4.399,56 TL
ultra power435,79 TL
fab satin599,90 TL
scandalous brown1.350 TL
black matte522,79 TL
midnight velvet6.455 TL
forever bold2.440 TL
poison matte478,42 TL
ambitious matte679,91 TL
ambitious velvet5.999 TL
ambitious velvet4.509,45 TL
desire424,91 TL
paradise499,90 TL
violet434,92 TL
violet424,91 TL
poison purple484,41 TL
mysterieuse469,72 TL
matte metal899,91 TL
forever dior2.260 TL
9992.710 TL
999899,91 TL
forever dior899,91 TL
shout it1.125 TL
satin finish2.825 TL
2.710 TL
6.599 TL
7.999,99 TL
4.399,56 TL
4.399,56 TL
5.999 TL
midnight2.825 TL
4.399,56 TL
899,91 TL
4.399,56 TL
4.990 TL
2.825 TL
2.825 TL
2.825 TL
2.825 TL
2.825 TL
2.825 TL
2.825 TL
2.825 TL
2.825 TL
2.825 TL
2.825 TL
2.825 TL
2.260 TL
2.990 TL
2.710 TL
2.710 TL
2.710 TL
2.710 TL
2.710 TL
2.710 TL
2.710 TL
2.710 TL
2.710 TLFiyat cetveli: Olağan fiyat
Son 16 günFiyat 16 gündür aşağı yukarı aynı (6.985 TL – 6.985 TL).
Nasıl karar veriyoruz?
Her gün bütün mağazalardaki en düşük fiyata bakıyoruz (mini, set ve farklı boy teklifler hariç). Dip fiyat: dönemin en düşüğüne %2 yakın ve ortalamanın altında. Gerçek indirim: ortalamanın en az %5 altında. Şişirilmiş: ortalamanın en az %8 üstünde ya da mağazanın gösterdiği indirim ortalamaya göre yok. Karar için en az 14 günlük geçmiş gerekir.
Satıcı
Fiyatlar mağazalardan düzenli olarak kontrol edilir. Fiyat, stok ya da ürün yanlış mı? Sorun bildir
Fiyat geçmişi
Tüm mağazalardaki en düşük fiyat
Aynı kategoride daha uygun
Ruj arayanların karşılaştırdığı uygun seçenekler
%95 daha uygunL'Oréal ParisDudak Parlatıcı CR Glow Paradise 191359,95 TL
%50 indirim
%98 daha uygunGolden RoseRuj Velvet Matte 22114 TL229 TL
%60 indirim
%97 daha uygunFlormarRuj Creamy Stylo 03 Rosy 3 gr240 TL599,99 TL
%50 indirim
%95 daha uygunMaybelline New YorkMaybelline Serum Etkili Hyalüronik Asit ve Besleyici Yağ İçeren Ruj 005 Take the 1319 TL639 TL
%70 indirim
%98 daha uygunPastelRuj Profashion Matte 589 Warm144 TL480 TL
%50 indirim
%98 daha uygunGolden RoseRuj Velvet Matte 01114 TL229 TL
%17 indirim
%96 daha uygunFlormarLip Stick Sheer Up Nemlendirici Parlak Ruj Pinky Nude274 TL329 TL
%60 indirim
%97 daha uygunPastelLikit Ruj Daylong Kissproof 20 7 ml233,20 TL583 TL
%50 indirim
%95 daha uygunMaybelline New YorkMaybelline Serum Etkili Hyalüronik Asit ve Besleyici Yağ İçeren Ruj 003 Open Late319 TL639 TL
%50 indirim
%93 daha uygunL'Oréal ParisInfaillible Laque Resistance Likit Parlak Ruj 601 Worth It499 TL999 TL
%50 indirim
%97 daha uygunShow by PastelShow Your Power Likit Mat Ruj 607184 TL369 TL
%98 daha uygunGolden RoseRuj Kalem Crayon Matte 19114 TLDior dünyasından

%15 indirim
DiorHypnotic Poison EDT Kadın Parfüm 100 ml2.124,15 TL2.499 TL
DiorHypnotic Poison EDP Kadın Parfüm 100 ml5.000 TL5.400 TL
%25 indirim
DiorChristian Dior Sauvage Edt Erkek Parfümü 200 ml7.858,42 TL10.477,90 TL
DiorHypnotic Poison EDP Kadın Parfüm 50 ml5.560 TL5.699 TL
DiorAddict Lip Glow Oil 24h Hydrating Lip Oil 012 Rosewood2.545 TL
DiorMiss Edp Kadın Parfüm 100ml6.000 TL6.225 TL
DiorHomme Intense Erkek Parfüm Edp 100 ml2.561,39 TL
DiorAddict Pour Femme EDP Kadın Parfüm 100 ml5.920 TL6.142 TL
DiorAddict Lip Glow Oil 24h Hydrating Lip Oil 007 Raspberry2.545 TL
DiorSauvage Spray Erkek Parfüm Edp 100ml4.182 TL
DiorRouge Blush Cheek and cheekbone blush - long wear3.110 TL
DiorSauvage Eau de Parfum refillable Eau de Parfum - citrus and vanilla notes4.993,75 TL